فلش مموری خودکاری

فلش مموری خودکاری

فلش مموری خودکاری

فلش مموری خودکاری با توجه به طراحی زیبایی که دارد، امروزه استفاده از آن به عنوان هدیه بسیار مرسوم شده است.

فلش مموری خودکاری یکی ابزار های ذخیره اطلاعات است که امروزه به طور گسترده، مورد استفاده قرار می گیرد. فلش مموری خودکاری یکی از ابزار های تبلیغاتی است که می توانید به عنوان هدیه در رویداد های مختلف، از آن استفاده کنید. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از ابزار های دیجیتالی، فلش مموری ها را می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی به افراد مختلف بدهید. با توجه به کارایی زیادی که فلش مموری های خودکاری در ذخیره داده های الکترونیکی دارند، شرکت ها، سازمان ها و صاحبان مشاغل استقبال زیادی از این ابزار های تبلیغاتی می کنند.

فلش های خودکاری با چیپ های حافظه مخفی که درون بدنه تعبیه شده اند، طراحی و عرضه می شوند. با توجه به بدنه ی این نوع فلش ها، این قابلیت وجود دارد که روی آن  تبلیغات های مختلف را حک کرد.

چرا باید فلش مموری خودکاری را بخریم؟

فلش مموری خودکاری با توجه به طراحی زیبایی که دارد، امروزه استفاده از آن به عنوان هدیه بسیار مرسوم شده است. در طول روز به طور متعدد ممکن است نیاز داشته باشید موسیقی پخش کنید و یا فیلمی را تماشا کنید و یا اطلاعاتی را از گوشی خود انتقال دهید، این موضوع نیاز به فلش مموری خودکاری را افزایش می دهد. با وجود این کارایی ها و زیبایی فلش های خودکاری، استفاده از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی توصیه می شود.

همه ی ما به احتمال زیاد فیلم، عکس و آهنگ های زیادی در گوشی خود نگه می داریم که از بین رفتن آن ها باعث ناراحتی ما می شود. اگر  داده های الکترونیکی ما بسیار ضروری و مهم باشند از بین رفتن آن ها ما را به زحمت خواهد انداخت. برای جلوگیری از نابودی اطلاعاتی که داریم و برای ذخیره آن ها در طولانی مدت، می توانیم از فلش های خودکاری استفاده کنیم. امروزه با دیجیتالی شدن اطلاعات، وجود نسخه های پشتیبان از تمامی اطلاعاتی که داریم بسیار ضروری است. با وجود پیشرفت برنامه های کامپیوتری، گسترده شدن برنامه هایی چون گوگل درایو، فضای ابری و … هم چنان استفاده از فلش های خودکاری ضروری است.

اهمیت استفاده از فلش مموری ها

فلش مموری یک ابزار کوچک است که در مدل های مختلف طراحی می شود. اغلب فلش مموری ها به لپ تاپ، دوربین، گوشی موبایل و و انواع وسایل الکترونیکی که درگاه USB دارند، متصل می شوند و برای انتقال اطلاعات دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرند. حجم اطلاعاتی که می توان در فلش های خودکاری ذخیره کرد بین دو گیگابایت تا شصت و چهار گیگابایت است. با توجه به این که چه میزان حجمی مورد نیاز شما است و هزینه ای که صرف می کنید، فلش های خودکاری را می توانید خریداری کنید.

کاربرد فلش های خودکاری

هر یک از ما ممکن است در یک برهه ای زمان اطلاعات، عکس ها وفیلم هایی که خیلی برایمان ارزش داشت را از دست دادیم. به همین دلیل به خوبی می دانیم که ذخیره داده های مهم روی حافظه ای که به صورت جانبی می توان استفاده کرد چقدر ضروری و مهم است. با داشتن نسخه پشتیبان از اطلاعات مهم خود روی حافظه جانبی نگران از بین رفتن آن ها نخواهید بود. فلش مموری خودکاری به دلیل سبکی قابل حمل است و شما می توانید در شرایط مختلف به داده های خود دسترسی داشته باشید.

این ابزار های کوچک به طور شگفت انگیزی کاربردی و ضروری هستند. قابلیت فلش مموری خودکاری در ذخیره اطلاعات به واسطه ی فرآیند ذخیره سازی الکترونیکی  تحت عنوان حافظه فلش، عمل می کند. بر این اساس تمامی داده های الکترونیکی به صورت بسته های اطلاعاتی ذخیره می شوند و اطلاعات به شکل بایت بازنویسی می شوند. فلش مموری خودکاری از بخش های مختلف ساخته شده است، همه ی این بخش ها در نهایت عملکرد کلی فلش را تعیین می کنند.

چگونه از باز شدن خودکار فلش مموری در ویندوز جلوگیری کنیم؟

برای این کار ابتدا به تنظیمات Autoplay ویندوز 10 وارد شوید. منوی استارت ویندوز را باز کنید روی آیکون تنظیمات که به شکل چرخ دنده نمایش داده شده است، کلیک کنید. در گام بعدی از طریق گزینه های سمت راست که نمایش داده شده اند، می توانید تنظیمات Autoplay ویندوز را انجام دهید. برای جلوگیری از باز شدن خودکار فلش ها در ویندوز ۱۰ یا هر نوع حافظه جانبی که استفاده کردید، باید  در دو لیست کشویی تحت عنوان های Removeable drive و memory card تغییرات مورد نیاز را ایجاد کنید.

گزینه ی Removeable drive برای حافظه های جانبی شامل فلش مموری خودکاری، هارد دیسک ها و دیسک های نوری قابل استفاده است. گزینه ی memory card برای مموری کارت هایی مثل مموری هایی که برای تلفن های همراه استفاده می کنیم، مناسب و کاربردی است.

برای آشنایی با انواع فلش مموری روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع فلش مموری

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها