معرفی اسپیکر تبلیغاتی

معرفی اسپیکر تبلیغاتی

معرفی اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر یکی از لوازم الکترونیکی پر کاربرد و محبوب می باشد. بسیاری از  شرکت ها برای معرفی برند خود از بلندگوی تبلیغاتی استفاده می کنند.

اسپیکر تبلیغاتی یکی از ابزار الکترونیکی پر طرفدار در میان مردم می باشد. Speaker در میان جوانان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بسیاری از افراد برای بدست آوردن انرژی خود پس از یک روز سخت و پر تنش ترجیح می دهند به یک موسیقی دلنشین گوش دهند. به طور کل شنیدن موسیقی فرصتی برای تمرکز، آرامش و … را برای همه ی افراد فراهم می کند. از این رو اشخاص با هر دفعه روشن و خاموش کردن موسیقی متوجه Speaker خواهند شد. حال اگر Speaker با تبلیغات متنوعی تزئین شده باشد آن تبلیغات در ذهن فرد ماندگار خواهد شد.

کاربرد اسپیکر تبلیغاتی چیست؟

شرکت های فعال در حوزه ی لوازم الکترونیکی در همایش ها و مراسم هایی که مدیران شرکت های مختلف حضور دارند سعی می کنند یک وسیله تاثیرگذار مانند انواع اسپیکر تبلیغاتی را هدیه بدهند. Speaker به دلیل ابعاد کوچکی که دارد به آسانی قابل حمل می باشد. این موضوع یکی از مزایای Speaker ها به منظور تبلیغات محسوب می شود. برخی از انواع Speaker های تبلیغاتی مجهز به بلوتوث می باشند بدین ترتیب می توانید آن ها را به گوشی همراه، سیستم ماشین، کامپیوتر و … متصل کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. اسپیکر یک هدیه ی ویژه و خاص می باشد از این رو برند و نام تجاری چاپ شده بر روی آن بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و دیده می شود.

نحوه طراحی اسپیکرهای تبلیغاتی چگونه است؟

طرح ها و مدل های مختلفی از اسپیکر در بازار موجود می باشند. Speaker دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی می باشد که موجب افزایش یا کاهش قیمت آن ها می شود. همان طور که گفته شد برخی از Speaker ها مجهز به فناوری بلوتوث هستند و برخی دیگر برای اتصال نیاز به کابل دارند. تعدادی دیگر از Speaker ها نیز هم بلوتوث دارند و هم کابل که می توانید از هر دوی آن ها استفاده کنید. نوعی دیگر از دسته بندی Speaker ها مربوط می شود به امکاناتی از قبیل رنگ، شکل ظاهری، کیفیت پخش صدا، برند و … بدین ترتیب با توجه به نیازهای خود میتوانید بلندگوی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

چاپ بر روی انواع اسپیکرهای تبلیغاتی

برای این که تبلیغات خود را بر روی اسپیکرها چاپ کنید می توانید از چاپ تامپو و حکاکی لیزر استفاده کنید. اسپیکرهایی که از فلز ساخته شده اند بهتر است توسط لیزر حکاکی شوند. برای بلندگوهایی که از پلاستیک ساخته می شوند باید از تامپو استفاده کرد. در این روش از چاپ، ابتدا محتوای تبلیغاتی که برای انتقال بر روی بلندگو در نظر گرفته اید را بررسی کنید آنگاه با ابزار مختلف آن را بر روی Speaker انتقال دهید. در روش چاپ لیزری هیچ گونه جوهر و رنگی وجود ندارد و انتقال محتوای تبلیغاتی صرفا از طریق حرارت می باشد. قیمت بلندگوهای تبلیغاتی با توجه به ویژگی های آن ها متغیر می باشد. هر چقدر یک بلندگو کیفیت و امکانات بیشتری داشته باشد به همان نسبت نیز قیمت بالاتری خواهد داشت.

نکاتی که برای خرید بلندگوی تبلیغاتی باید بدانید

اگر قصد دارید یک اسپیکر تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه دهید سعی کنید بلندگوی خود را از برندهای معتبر تهیه کنید. هرچقدر که کیفیت بلندگوی تبلیغاتی شما بیشتر باشد به همان نسبت ارزش و اعتبار شما در میان مشتریانتان افزایش پیدا می کند و برعکس اگر یک بلندگوی بی کیفیت از یک برند ناآشنا خریداری کنید اعتبار خود را در میان مشتریان خود از دست می دهید. بنابراین چنان چه قیمت بلندگوی با کیفیت، بالاتر از حد انتظار شماست هدیه ی خود را تغییر دهید و از خرید بلندگوی بی کیفیت خودداری کنید. یکی از نکاتی که به هنگام خرید بلندگو باید به آن توجه کنید این است که بلندگویی خریداری کنید که کارت گارانتی داشته باشد. بدین ترتیب اگر بلندگو دچار مشکل شود مشتریان شما می توانند با مراجعه به گارانتی آن مشکل را رفع کنند.

انتخاب یک جعبه مناسب برای بلندگوی تبلیغاتی

یکی از نکاتی که به هنگام دادن هدیه ی تبلیغاتی اسپیکر باید مد نظر قرار دهید این است که از یک جعبه ی مناسب برای قرار دادن هدیه استفاده کنید. برای کادوی خود ارزش قائل باشید و یک جعبه شکیل و زیبا که متناسب با نام برند و شرکت شما میباشد تهیه کنید. بدین ترتیب شما با صرف هزینه ی اندک می توانید دوبار تبلیغات کنید. نام برند و محتوای تبلیغاتی خود را بر روی جعبه ی کادو چاپ کنید بسیاری از افراد از جعبه های زیبا برای امور مختلف اعم از قرار دادن دارو، لوازم خیاطی و … استفاده می کنند. از این رو فرصتی برای تبلیغ مجدد برای شما فراهم می شود. بلندگوی تبلیغاتی را از جعبه اصلی خود خارج نکنید و به همان شکل داخل جعبه کادویی که تهیه کرده اید قرار دهید.

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها