کاربرد جاسوئیچی در تبلیغات

کاربرد جاسوئیچی در تبلیغات

کاربرد جاسوئیچی در تبلیغات

جاسوئیچی یک ابزار پرکاربرد و یک هدیه تبلیغاتی با صرفه محسوب می شود. جا کلیدی از موادی اعم از فلز، پلاستیک و … ساخته می شود.

جاسوئیچی یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد محسوب می شود. جاکلیدی در مقایسه با سایر هدایای تبلیغاتی بسیار ارزان قیمت تر می باشد. شما می توانید انواع جاکلیدی با جنس، رنگ و فرم دلخواه خود را انتخاب کنید و لوگو یا برند شرکت را بر روی آن حک کنید. برخی از طراحان با یک ایده ی خلاقانه و هوشمندانه طرحی زیبا روی جاکلیدی حک می کنند به طوری که برند و لوگوی شرکت نیز در خلال آن طرح دیده شود.

جنس جاسوئیچی تبلیغاتی از چیست؟

برای نگه داشتن جاسوئیچی تبلیغاتی از یک حلقه استفاده می شود جنس این حلقه معمولا از یک فلز یا پلاستیک می باشد. جنس خود جا کلیدی نیز ممکن است از چوب، فلز، چرم و پلاستیک باشد. در برخی از مواقع طراح یک جاکلیدی از هر چهار جنس گفته شده یا ترکیبی از یک یا دو جنس را طراحی و اجرا می کند. برای جاکلیدی هایی از جنس چوب می توان از روش کنده کاری، برش و … برای ایجاد طرح های زیبا بر روی آن استفاده کرد. جا کلیدی هایی از جنس چرم نیز به کمک دوخت یا انواع چاپ لیزری طراحی می شوند. جا کلیدی های فلزی نیز از طریق حک یا چاپ نقش و نگار ساخته می شوند.

کاربرد جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی یکی از ابزاری است که تقریبا در میان همه ی مردم پرطرفدار می باشد. مردم از گذشته تا به امروز برای قرار دادن کلید از یک جا کلیدی استفاده می کردند. شما مطمئن باشید هیچ کس جا کلیدی را گوشه ای از خانه رها نمی کند و از آن ممکن است سال ها استفاده کند. جا کلیدی از هر جنسی عمر طولانی خواهد داشت و به این زودی خراب نمی شود. بدین ترتیب شما با صرف هزینه ی اندک می توانید یک مدت طولانی از این وسیله استفاده کنید. اگر جاکلیدی با کیفیتی تهیه کنید می توانید از این وسیله سال ها استفاده کنید. جاکلیدی وسیله ای است که هر فردی در طول روز حداقل یک بار از آن استفاده می کند. بدین ترتیب تبلیغات شما حداقل یکبار در طول روز تکرار می شود. هر فردی با هر سنی ممکن است از جا کلیدی استفاده کند بدین ترتیب این هدیه تنها به یک گروه خاص سنی تعلق نمی گیرد.

انواع جاکلیدی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی از لحاظ افرادی که از آن استفاده می کنند به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: جاکلیدی های پلاستیکی و اکریلیک که به هنگام برگزاری نمایشگاه های صنف خاص به مردم اهدا می شوند. برخی دیگر از جا کلیدی ها علاوه بر تزئین کلیدها کاربرد دیگری نیز دارند این جا کلیدی ها برای بازکردن  در بطری، چراغ قوه و … نیز مورد استفاده قرار می گیرند. حال آنکه صنایع و شرکت های خاص باید از این نوع جاکلیدی ها با کاربری مضاعف برای تبلیغات خود بهره مند شوند. شرکت هایی که در حوزه ی نوشیدنی ها فعالیت می کنند می توانند برای تبلیغ نوشیدنی خود از جاکلیدی دربازکن بطری استفاده کنند بدین ترتیب تاثیر عمیق تر در ذهن مشتریان خود می گذارند. جاکلیدی ابزار، برای صنایع مرتبط با تاسیسات و ساختمان مناسب می باشد.

نحوه چاپ بر روی جاکلیدی تبلیغاتی چگونه است؟

برای چاپ بر روی انواع جاسوئیچی می توان از دستگاه های چاپ لیزری و حرارتی استفاده کرد. یکی از مناسب ترین روش های چاپ بر روی جا کلیدی استفاده از چاپ حرارتی می باشد. در این روش مواد جوهر از طریق گرما بر روی جاکلیدی چاپ می شوند. برخی از مزایای چاپ حرارتی بر روی جاکلیدی عبارتند از: با سرعت بالایی بر روی جاکلیدی انتقال پیدا می کند. چاپ جاکلیدی به مرور زمان و دست کشیدن های دائم از بین نمی رود. برای چاپ بر روی جا کلیدی می توان از روش چاپ تامپو، لیزر، چاپ به روش طلاکوب و … استفاده کرد.

مزایای کاربرد جاکلیدی تبلیغاتی چیست؟

  •     جاسوئیچی هزینه کمی دارد و برای ساخت آن نیاز نیست هزینه زیادی صرف کنید. حتی استفاده از برخی مواد موجب صرفه جویی بیشتری می شود.
  •     جاسوئیچی تنوع بسیار بالایی دارد شما می توانید متناسب با نیازتان هر شکل و هر جنسی را برای جاسوئیچی تبلیغاتی خود انتخاب کنید.
  •     شما می توانید برای مدت زمان طولانی از جاکلیدی استفاده کنید بدون این که از بابت خراب شدن آن نگران باشید.
  •     جا کلید یک وسیله ی بسیار پر کاربرد می باشد و ممکن است در طول روز مدام با آن سروکار داشته باشید.
  •     جا کلیدی بسیار سبک و قابل حمل می باشد.

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها