بچ سینه تبلیغاتی

بچ سینه تبلیغاتی

بچ سینه تبلیغاتی

Rate this portfolio

بچ سینه از دوران عصر برنزی به عنوان پاداش به فاتحان جنگ های قبیله ای اهدا می شد اما امروزه برای تبلیفات شرکت ها استفاده می شود.

بچ سینه یک تاریخ باستانی دارد و مربوط به عصر برنزی می شود. در آن دوران قبیله های مختلف مدام در در حال جنگ و ستیز با یکدیگر بودند. آن ها پس از پیروزی در جنگ ها برای تقدیر و تشکر از فرماندهان دلیر خود نشان های تزئینی از جنس فلز، چوب و … را به آن ها اهدا می کردند تا به سینه بزنند. امروزه این نشان سینه کاربرد گسترده تری دارد و از آن به عنوان یک اکسسوری در مجالس، نماد یک گروه اداری و … استفاده می شود.

از بچ سینه در چه مکان هایی استفاده می شود؟

همان طور که گفته شد امروزه بچ سینه کاربرد گسترده تری دارد و از آن برای امور مختلفی استفاده می شود. بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و … از نشان سینه برای لباس فرم کارمندان خود استفاده می کنند. کاربرد عمده ی نشان سینه در مراسم افتتاحیه، رونمایی و … شرکت ها می باشد. هدف شرکت ها از توزیع نشان سینه علاوه بر شناسایی کارمندان شرکت جنبه تبلیغات شرکت را هم دارد. اغلب نشان سینه ها با طرح های زیبایی تزئین می شوند به نحوی که لوگو یا آرم شرکت در میان یا پس زمینه ی طرح قرار می گیرد. بدین ترتیب نشان سینه جذابیت بیشتری پیدا می کند و توجه ی اطرافیان را جلب می کند. زمانی که کارمند شما مسیر خانه تا محل کار و برعکس را طی می کند این نشان نیز با وی در شهر حرکت می کند و شما به این شکل با کمترین هزینه می توانید برای شرکت خود تبلیغات کنید.

کاربرد بچ سینه چیست؟

بچ سینه از ابزار ضروری برای کارمندان سازمان های دولتی می باشد. این نشان سینه حاوی اطلاعاتی اعم از اسم کامل و سمت شغلی فرد در آن سازمان دولتی می باشد. به عنوان مثال تمام کارمندان بانک های دولتی موظف هستند در محیط کاری خود از نشان سینه استفاده کنند بدین ترتیب هر فردی به محض ورود به بانک از روی نشان سینه ی شخص متوجه ی نام و سمت وی می شود. یکی دیگر از علل استفاده از نشان سینه در یک شرکت یا سازمان این است که همه ی کارکنان آن شرکت با یکدیگر انسجام و هماهنگی دارند. این هماهنگی با لباس های یک رنگ و نشان سینه نمود بیشتری پیدا می کند. در واقع نشان سینه به منزله ی این است که فرد وارد شده به مجموعه از کارکنان شرکت محسوب می شود.

انواع بچ سینه

بچ سینه فلزی

  •     بچ سینه فلزی: این نوع از نشان سینه مطابق با درخواست مشتری از هر نوع فلزی ساخته می شود. برای چاپ کردن لوگو و برند شرکت بر روی نشان فلزی می توان از دستگاه های چاپ حرارتی و لیزری استفاده کرد.

بچ سینه پلاستیکی

  •     بچ سینه پلاستیکی: پلاستیک به کار رفته در ساخت نشان سینه از نوع پلکسی گلاس می باشد. نشان سینه های پلاستیکی معمولا نسبت به نشان سینه های فلزی و پلی استری ارزان تر می باشند.

بچ سینه پلی استری

  •     بچ سینه پلی استری: فلز به کار رفته در ساخت این نشان سینه از جنس برنجی می باشد. شرکت هایی که نشان سینه ی خود را از پلی استر سفارش می دهند قصد دارند یک نشان سینه با کیفیت، با تنوع رنگی بالا، شفافیت زیاد و جلوه گری بی نظیر را به مخاطبان و کارکنان خود اهدا کنند. پلی استر نسبت به سایر مواد به کار رفته در ساخت نشان سینه گران تر می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نشان سینه چیست؟

. جنس بچ سینه: برای ساخت نشان سینه از مواد مختلفی استفاده می شود و هر یک با توجه به کیفیت، شفافیت و ماندگاری دارای قیمت های گوناگونی هستند.

  1. تعداد بچ سینه هایی که سفارش داده می شود: هر چقدر تعداد نشان سینه بیشتری سفارش دهید قیمت هر یک عدد آن کاهش پیدا می کند و از لحاظ اقتصادی با صرفه تر است.
  2. سایز نشان سینه: هر چقدر نشان سینه ی شما ابعاد و اندازه ی بزرگتری داشته باشد به همان نسبت قیمت آن افزایش خواهد داشت زیرا مواد بیشتری در ساخت آن به کار می رود.
  3. رنگ بچ سینه: برخی از نشان سینه ها تک رنگ هستند اما برخی دیگر برای این که بتوانند بهتر دیده شوند از یک، دو یا تعداد رنگهای بیشتری ساخته می شوند. هر چقدر تعداد رنگ های به کار رفته در ساخت نشان سینه بیشتر شود قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.
  4. مدل نشان سینه : نشان سینه هایی سه بعدی به خاطر تکنولوژی ویژه ساخت قیمت بالاتری دارند.

 

 

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی انواع هارد ترندهای رنگی تقویم جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری جاکلیدی تبلیغاتی حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فروش هدایای تبلیغاتی فضای ابری فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی ماگ هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا هدایای تبلیغاتی کاربردی هدیه تبلیغاتی نوروز 1402 پاوربانک تبلیغاتی پاک کننده‌ های تبلیغاتی