جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی

Rate this portfolio

شاید بسیاری از ما با شنیدن نام جا سوئیچی تبلیغاتی نا خودآگاه به یاد فیلم های دوربین های عکاسی در گذشته بیفتیم.

جا سوئیچی می تواند نقشی خیلی مهم تر از یک حلقه فلزی یا پلاستیکی داشته باشد. به همین دلیل، این وسیله از دیرباز، به عنوان یک کالا و هدیه تبلیغاتی به کار می رود. ممکن است بسیاری از ما با دیدن یا شنیدن نام جا سوئیچی به یاد فیلم های حلقوی دوربین عکاسی در گذشته بیفتیم که معمولا در تعداد 24 و 36 تایی به بازار عرضه می شدند.

اصولا بسیاری از کالاهای حلقوی شکل و مخصوصا فیلم های دوربین عکاسی، در گذشته طوری ساخته می شدند که به راحتی می شد از آنها به عنوان یک جا سوئیچی تبلیغاتی استفاده کرد. امروزه اگر چه با تولید انواع گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال، نقش فیلم های مختلف دوربین های عکاسی گذشته کاهش یافته، اما همچنان بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از جاسوئیچی تبلیغاتی در اشکال مختلف استفاده می کنند.

ویژگی های جاسوئیچی تبلیغاتی

ماندگاری جا سوئیچی، به عنوان یک هدایای تبلیغاتی دلایل مختلفی دارد، اما شاید مهمترین دلایل آن را بتوان در قیمت پایین و در عوض تاثیرگذاری بالای آن جستجو کرد. البته نباید از در دسترس بودن همیشگی جا سوئیچی و اهمیت بالای آن برای شخص استفاده کننده، به راحتی گذشت. در خیلی از موارد، گم کردن جاسوئیچی، حکم گم کردن دسته کلید و سوئیچ خودرو را دارد. همین امر می تواند نشان دهنده اهمیت مضاعف آن برای استفاده کننده باشد. البته این اهمیت مضاعف با در معرض دید بودن همیشگی لوگو یا نوشته، روی جا سوئیچی تبلیغاتی همراه خواهد بود.

از سوی دیگر هر چه کیفیت جنس جا سوئیچی تبلیغاتی، بیشتر و جنس آن مرغوب تر باشد، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. از این رو بسیاری از شرکت ها و ادارات ترجیح می دهند، جاسوئیچی تبلیغاتی را از اجناسی تهیه کنند که کیفیت و دوام بالایی داشته باشند. به همین دلیل معمولا یک جا سوئیچی تبلیغاتی برای مدت زیادی و گاه چندین سال کاربرد دارد. همه این موارد دلایلی برای استفاده از آن به عنوان یک کالای مهم تبلیغاتی هستند.

جاسوئیچی تبلیغاتی چه از نظر کیفیت و چه از نظر شکل، انواع مختلفی دارد. شما می توانید برای آشنایی با انواع جاسوئیچی تبلیغاتی و سفارش آن ها با ما در تماس باشد.

فروشگاه اینترنتی آپادانا علاوه بر ارائه  انواع جاسوئیچی تبلیغاتی، آماده ارائه انواع مشاوره و اطلاعات مورد نیاز در این زمینه می باشد.        

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی انواع هارد ترندهای رنگی تقویم جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری جاکلیدی تبلیغاتی حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فروش هدایای تبلیغاتی فضای ابری فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی ماگ هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا هدایای تبلیغاتی کاربردی هدیه تبلیغاتی نوروز 1402 پاوربانک تبلیغاتی پاک کننده‌ های تبلیغاتی