جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی

شاید بسیاری از ما با شنیدن نام جا سوئیچی تبلیغاتی نا خودآگاه به یاد فیلم های دوربین های عکاسی در گذشته بیفتیم.

جا سوئیچی می تواند نقشی خیلی مهم تر از یک حلقه فلزی یا پلاستیکی داشته باشد. به همین دلیل، این وسیله از دیرباز، به عنوان یک کالا و هدیه تبلیغاتی به کار می رود. ممکن است بسیاری از ما با دیدن یا شنیدن نام جا سوئیچی به یاد فیلم های حلقوی دوربین عکاسی در گذشته بیفتیم که معمولا در تعداد 24 و 36 تایی به بازار عرضه می شدند.

اصولا بسیاری از کالاهای حلقوی شکل و مخصوصا فیلم های دوربین عکاسی، در گذشته طوری ساخته می شدند که به راحتی می شد از آنها به عنوان یک جا سوئیچی تبلیغاتی استفاده کرد. امروزه اگر چه با تولید انواع گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال، نقش فیلم های مختلف دوربین های عکاسی گذشته کاهش یافته، اما همچنان بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از جاسوئیچی تبلیغاتی در اشکال مختلف استفاده می کنند.

ویژگی های جاسوئیچی تبلیغاتی

ماندگاری جا سوئیچی، به عنوان یک هدایای تبلیغاتی دلایل مختلفی دارد، اما شاید مهمترین دلایل آن را بتوان در قیمت پایین و در عوض تاثیرگذاری بالای آن جستجو کرد. البته نباید از در دسترس بودن همیشگی جا سوئیچی و اهمیت بالای آن برای شخص استفاده کننده، به راحتی گذشت. در خیلی از موارد، گم کردن جاسوئیچی، حکم گم کردن دسته کلید و سوئیچ خودرو را دارد. همین امر می تواند نشان دهنده اهمیت مضاعف آن برای استفاده کننده باشد. البته این اهمیت مضاعف با در معرض دید بودن همیشگی لوگو یا نوشته، روی جا سوئیچی تبلیغاتی همراه خواهد بود.

از سوی دیگر هر چه کیفیت جنس جا سوئیچی تبلیغاتی، بیشتر و جنس آن مرغوب تر باشد، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. از این رو بسیاری از شرکت ها و ادارات ترجیح می دهند، جاسوئیچی تبلیغاتی را از اجناسی تهیه کنند که کیفیت و دوام بالایی داشته باشند. به همین دلیل معمولا یک جا سوئیچی تبلیغاتی برای مدت زیادی و گاه چندین سال کاربرد دارد. همه این موارد دلایلی برای استفاده از آن به عنوان یک کالای مهم تبلیغاتی هستند.

جاسوئیچی تبلیغاتی چه از نظر کیفیت و چه از نظر شکل، انواع مختلفی دارد. شما می توانید برای آشنایی با انواع جاسوئیچی تبلیغاتی و سفارش آن ها با ما در تماس باشد.

فروشگاه اینترنتی آپادانا علاوه بر ارائه  انواع جاسوئیچی تبلیغاتی، آماده ارائه انواع مشاوره و اطلاعات مورد نیاز در این زمینه می باشد.        

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی ترندهای رنگی جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی رنگ سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لوح تقدیر ایستاده لوح تقدیر تشریفاتی لوح تقدیر کتابی لیوان تبلیغاتی ماگ ماگ تبلیغاتی مزایای هدایای تبلیغاتی هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا پاور بانک پاوربانک تبلیغاتی چاپ اطلاعات بر روی هدیه‌ تبلیغاتی کمپین محصول تبلیغاتی