فلش مموری چرمی

فلش مموری چرمی

فلش مموری چرمی

Rate this portfolio

فلش مموری چرمی یکی از ابزار های زیبا و کاربردی است که در تبلیغات نقش مهمی دارد. می توانید از این ابزار به عنوان هدیه استفاده کنید.

فلش مموری چرمی چیست؟

فلش مموری چرمی یکی از انواع مختلف فلش هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. فلش مموری چرمی به دلیل داشتن ظاهری زیبا و لوکس تاثیر زیادی در تبلیغات دارد. استفاده از چرم برای پوشش این نوع فلش ها، باعث استحکام و داشتن ظاهری شیک می شود. به دلیل داشتن ظاهری شیک و زیبا، از این فلش ها برای چاپ تبلیغات محصولات مختلف استفاده می شود.

فلش مموری چرمی چه ویژگی‌هایی دارد؟

فلش مموری چرمی در مدل های مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد. فلش مموری های چرمی شامل مدل هایی مثل؛ فلش مموری های BL، فلش مموری های آهن ربایی ML، فلش مموری های SLL، فلش مموری های تبلیغاتی هستند. از فلش مموری های چرمی مدل BL، از جمله فلش مموری های پرطرفدار هستند که مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرند. این نوع فلش ها دارای ضمانت دائم هستند، بدنه چرمی آن ها به بهترین صورت طراحی شده است و ظاهری شیک دارند. این نوع فلش مموری ها وزن کمی دارند، به دلیل سبک بودن به راحتی جا به جا می شوند. ظرفیت این نوع فلش ها در حجم های بین 8,16,32,64 گیگابایت می باشد.

فلش مموری چرمی مدل چسبان چه ویژگی‌هایی دارد؟

فلش مموری چرمی چسبان، از جمله فلش های چرمی پرفروش هستند که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند. فلش های چرمی چسبان مقاوم و مستحکم هستند، این فلش ها نیز به دلیل داشتن وزن کم به راحتی حمل می شوند. زیبایی ظاهری دارند و پوشش آن ها شیک و لوکس است. از دیگر مدل های فلش مموری های چرمی، فلش های مدل SLL هستند. این نوع فلش ها در ظرفیت های مختلف تهیه می شوند، برای طراحی پوشش آن ها از چرم با کیفیت استفاده می شود. فلش های چرمی تبلیغاتی نیز به این صورت هستند که هر یک از مدل های ذکر شده، اگر برای چاپ تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند، به آن ها فلش مموری های تبلیغاتی گفته می شود.

فلش مموری چرمی

فلش مموری چه ساختاری دارد؟

فلش مموری چرمی، دارای ساختار خاصی است که برای ذخیره و نگهداری داده های مختلف مناسب می باشد. در کنار ساختار مناسب برای حفظ اطلاعات الکترونیک، می توان با استفاده از روکش های چرمی زیبا و شیک به آن نمای زیبایی بخشید. با داشتن ظاهری زیبا و شیک علاوه بر پاسخگویی به نیاز مشتریان برای حفاظت از اطلاعات، سلیقه ی مشتریان نیز در نظر گرفته می شود. فلش مموری های چرمی با برخورداری از روکش چرمی، در طراحی های گوناگون در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

یکی از مزیت های مهم ساختار چرمی فلش مموری، این است که می توان روی بدنه ی چرمی آن چاپ لوگو و … انجام داد. برای چاپ تبلیغات مختلف روی بدنه ی این نوع فلش ها، از لیزر استفاده می شود. ساختار فیزیکی  فلش های چرمی این قابلیت را ایجاد می کنند تا به دسته کلید و جاکلیدی وصل شوند. استفاده از چرم طبیعی برای طراحی روکش فلش مموری های چرمی، باعث افزایش ماندگاری و زیبایی آن ها می شود. برای افزایش کارایی و زیبایی فلش ها، در برخی از موارد از دور دوزی های جذاب استفاده می شود. برای وصل کردن فلش ها به جاکلیدی و … در انتهای فلش های از استیل سر قلاب استفاده می شود. بدنه ی چرمی فلش ها و استفاده از دوخت زیبا و جذاب بر روی سطح چرمی بدنه، زیبایی ظاهری آن را بیش تر می کند که به عنوان بک هدیه ی ارزشمند می توان آن را استفاده کرد.

ساختار انواع فلش مموری برای تبلیغات

فلش مموری چرمی با داشتن سطح بدنه ی مناسبی برای حک کردن انواع نوشته های تبلیغاتی، یکی از کاربردی ترین فلش ها در تبلیغات است. اگر قصد دارید برای فردی هدیه ای ارزشمند و ماندگار تهیه کنید که هم کاربردی باشد و هم زیبایی ظاهری آن درخور باشد، می توانید از فلش های چرمی استفاده کنید. شما می توانید با هدیه دادن یک ابزار کاربردی و زیبا حس خوشایندی برای طرف مقابل ایجاد کنید. از طرف دیگر برای کسانی که به دنبال تبلیغات موثر با بازخورد زیاد هستند، استفاده از این ابزار های کاربردی یک راهکار بسیار مناسب است. همیشه نیاز به استفاده از هدایای بزرگ نیست تا کسی را خوشحال کنید، اگر بتوانید یک وسیله ی کاربردی و زیبا که جا به جایی آن هم راحت است تهیه کنید، به نتیجه ی دلخواه می رسید.

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی انواع هارد ترندهای رنگی تقویم جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری جاکلیدی تبلیغاتی حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فروش هدایای تبلیغاتی فضای ابری فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی ماگ هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا هدایای تبلیغاتی کاربردی هدیه تبلیغاتی نوروز 1402 پاوربانک تبلیغاتی پاک کننده‌ های تبلیغاتی