فلش مموری کارتی

فلش مموری کارتی

فلش مموری کارتی

Rate this portfolio

فلش مموری کارتی (فلش مموری مدل کارتی) یکی از محصولات ارزشمند و کارآمدی است که می توانید خریداری کنید. این محصولات هدیه دادن به دیگران مناسب است.

فلش مموری کارتی چیست؟

فلش مموری کارتی– یکی از ابزار های جالب و کاربردی در حوزه دیجیتال، فلش مموری کارتی است. اغلب افرادی که برای اولین بار عبارت فلش کارتی را می شنوند، تصویری از ترکیب فلش و کارت را در ذهن خود مجسم می کنند. اما حقیقت ماجرا در مورد این کارت چیست و چه کاربردی دارد؟ ما معمولا کارت های بسیاری را همراه خود جا به جا می کنیم. کارت های بانکی، کارت مترو، کارت های تبلیغاتی و انواع مختلفی از کارت ها را همواره در کیف خود به همراه داریم.

اغلب کارت هایی که ما در کیف خود به همراه داریم، هرگز برای ما قابل استفاده نخواهند بود و به همراه داشتن آن ها عملا بی فایده است. فلش کارتی، کارتی است که یک مموری هم در آن وجود دارد و به راحتی می توان آن را به کامپیوتر و ضبط ماشین و هر دستگاهی که درگاه USB دارد، متصل کرد.

فلش مموری کارتی

فلش مموری کارتی چه ویژگی‌ هایی دارد؟

فلش مموری کارتی، یکی از ابزار های دیجیتالی ارزشمند است که می توانید به عنوان هدیه برای دیگران از آن استفاده کنید. فلش  کارتی مانند کارت های دیگر از جمله کارت های بانکی و … است. در نگاه اول فهمیدن تفاوت بین فلش مموری های کارتی و کارت های معمولی تبلیغاتی کمی سخت است. برای بسیاری از افراد این موضوع که چگونه در یک کارت، فلش مموری قرار داده می شود، جای سوال دارد. این دقیقا همان چیزی است که باعث ایجاد تفاوت بین کارت های معمولی و فلش مموری های کارتی می شود.

 برای قرار گرفتن فلش مموری در کارت، یک قسمت گیر دار در بخشی از کارت ایجاد می شود. این قسمت گیردار برای قرار دادن فلش مموری تعبیه شده است. اگر این قسمت را با دست فشار دهید، فلش مموری که در آن قرار گرفته شده است را مشاهده خواهید کرد. فلش مموری که در این بخش گیردار قرار گرفته است، کم ترین ضخامت را دارد.  ظرفیت فلش  کارتی اغلب در حجم های 8, 16,32 و 64 گیگابایت ارائه می شود. کیفیت و سرعت انتقال داده ها در فلش مموری های کارتی، بالا است و رضایتمندی مشتریان را تامین می کند. فلش  های کارتی در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و این ویژگی ها باعث محبوبیت آن در بین ابزار های دیجیتالی شده است.

فلش مموری کارتی و مزیت های آن در تبلیغات

فلش مموری کارتی تبلیغاتی یکی از ابزار های کاربردی است. فلش مموری به خودی خود یک ابزار بسیار کاربردی است، برای تبلیغات در زمینه های مختلف نیز می توان از این محصول که به شکل کارتی است، استفاده کرد. فلش مموری ضخامت کمی دارد و سطح آن بسیار کوچک است، به همین دلیل نمی توان از آن برای تبلیغات استفاده کرد. اما فلش  کارتی این مشکلات را برطرف کرده است. در حالت اولیه سطح فلش  کارتی سفید است و هیچ چاپ و نوشته ای ندارد. شما می توانید به منظور تبلیغات آن را به کارت ویزیت تبدیل کنید. هر آن چه روی کارت های تبلیغاتی و کارت ویزیت چاپ می شود را می توان روی فلش مموری های کارتی نیز چاپ کرد.

به این دلیل که از فلش مموری کارتی در مدت طولانی استفاده می شود و دور انداخته نمی شود، به این معنا است که کسی کارت ویزیت شما و تبلیغات شما را دور نمی اندازد. همه ی ما می دانیم که اغلب کارت های ویزیت و تبلیغاتی دور انداخته می شوند، اما چه کسی یک کارت ویزیت که 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد را دور می اندازد؟ این موضوع باعث می شود تبلیغات شما در طولانی مدت در دسترس مخاطبان زیادی باشند.

فلش مموری با ویژگی های خاص و فوق‌العاده

فلش مموری کارتی که در ابعاد جیبی تولید می شود، به دلیل سبک بودن به راحتی قابل حمل و جا به جایی است. شما می توانید این فلش را در کیف پول خود در کنار کارت های دیگر قرار دهید. برای تولید این نوع فلش ها از پلاستیک، چوب و PVC استفاده می شود. با توجه به اولویت های شما و سلیقه ای که دارید، می توانید از مدل های مختلف خریداری کنید. مغزی این نوع فلش ها نیز در بهترین کیفیت ارائه می شود و جای هیچ نگرانی نیست. برای تولید مغزی های این فلش ها از بهترین برند ها استفاده می شود.

هنگام خرید یکی از دغدغه های مهم قیمت محصولات است. این نوع فلش ها را می توانید از بازار ابزارهای دیجیتالی با قیمت مناسب تهیه کنید.

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی انواع هارد ترندهای رنگی تقویم جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری جاکلیدی تبلیغاتی حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فروش هدایای تبلیغاتی فضای ابری فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی ماگ هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا هدایای تبلیغاتی کاربردی هدیه تبلیغاتی نوروز 1402 پاوربانک تبلیغاتی پاک کننده‌ های تبلیغاتی