لوح تقدیر تبلیغاتی

لوح تقدیر تبلیغاتی

لوح تقدیر تبلیغاتی

Rate this portfolio

به روش های مختلف می توانید از دوستان و عزیزان و یا زیردستان خود تقدیر کنید. استفاده از لوح تقدیر یکی از این روش هاست.

تقدیر به هر نوع که باشد، حس زیبایی را در درون انسان ایجاد می کند. حال اگر به نحوی باشد که نمونه مجسم آن دائما مقابل چشمان و دیدگان ما قرار بگیرد، این حس زیبا ممکن است بارها و بارها تکرار شود. لوح تقدیر از جمله نمونه هایی است که باعث تکرار خوشحالی در درون انسانها می گردد. مخصوصا اگر یک متن شیرین یا ادبی هم در کنار آن احساسات درونی  طرف مقابل را قلقلک دهد.

شکل ظاهری لوح هم بسیار تاثیر گذار است. لوح تقدیر، انواع مختلفی دارد. گاهی می تواند یک گواهی حضور و تشکر از شرکت در یک دوره سازمانی باشد که توسط یک اداره یا سازمان برگزار شده است. می تواند قدردانی یک رئیس از کارمند زیردستش باشد، که تمام سعی و تلاش خود را برای پیشبرد اهداف یک شرکت یا موسسه و سازمان و … به کار گرفته است. می تواند سپاس و قدرشناسی یک فرزند از زحمات والدینش باشد و یا اینکه یک همسر بخواهد از سالها وفا داری و استقامت شریک زندگی اش، تشکر کند. گاهی یک متن زیبای نگاشته شده بر روی یک لوح آویزان بر در و دیوار، حجم زیادی از سختی های گذشته را جبران می کند. گویی که بار سنگینی از دوش طرف برداشته می شود.

هر کدام از شما در هر پست و مقام و جایگاهی که هستید، می توانید با اهدای یک لوح تقدیر تبلیغاتی، نقش خود را در تشکر از طرف مورد نظرتان ایفا کنید. فروشگاه آپادانا یاری گر شما در این تلاش قابل احترام و دوست داشتنی است. در صورت تمایل سفارش نوع لوح درخواستی را به ما داده و بقیه کارها را به ما بسپارید.

فروشگاه اینترنتی آپادانا آماده ارائه انواع لوح تقدیر تبلیغاتی جعبه ای، کتابی، گالینگور، تندیس و… در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.

همین الان دست به کار شده و لوح تقدیر مورد نظر خود را از بین انواع  لوح های مقوایی، روکش دار، جعبه دار، فلزی و… انتخاب نمایید.

می توانید در صورت تمایل از جعبه های فلزی یا چوبی اعلاء هم استفاده کنید، یا لوح خود را بر روی کاشی و سرامیک سفارش دهید. سفارش همه این انواع در فروشگاه اینترنتی آپادانا به راحتی امکان پذیر است.

لوح های تقدیر با امکانات خاص هم در این فروشگاه اینترنتی موجود هستند. لوح تقدیر ساعت دار از جمله آنهاست. توضیحات بیشتر ممکن است باعث رنجش خاطرتان شود. بهتر است فرصت را از دست نداده و لوح تقدیر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 تلفن سفارش ما : 02188102849

Share this article

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


جدیدترین مطالب


برچسب ها


اسپیکر اسپیکر تبلیغاتی انتخاب هدیه‌ی تبلیغاتی اندازه فلش مموری انواع جاسوئیچی انواع فلش مموری تبلیغاتی انواع هارد ترندهای رنگی تقویم جاسوئیچی جاسوئیچی لاکچری جاکلیدی تبلیغاتی حافظه جانبی خرید فلش مموری خرید فلش مموری فلزی خرید فلش چرمی تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی سرعت انتقال فلش مموری فروش فلش مموری چرمی فروش هدایای تبلیغاتی فضای ابری فلش ممور ی فلش مموری فلش مموری OTG فلش مموری PVC فلش مموری اختصاصی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی،فلش مموری کارتی ، فلش مموری اختصاصی ،فلش مموری OTG فلش مموری خودکاری فلش مموری فلزی فلش مموری چرمی فلش مموری کارتی فلش مموری کریستالی فلش مموری کریستالی تبلیغاتی قیمت فلش مموری کارت ویزیتی قیمت فلش مموری کریسستالی تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی ماگ هاب و کابل هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی آپادانا هدایای تبلیغاتی کاربردی هدیه تبلیغاتی نوروز 1402 پاوربانک تبلیغاتی پاک کننده‌ های تبلیغاتی